List of Embryo concerts: Difference between revisions

mNo edit summary
mNo edit summary
Line 528: Line 528:
|
|
|<ref>https://forum.rollingstone.de/foren/topic/mein-allererstes-richtiges-konzert/page/23/</ref>
|<ref>https://forum.rollingstone.de/foren/topic/mein-allererstes-richtiges-konzert/page/23/</ref>
|-
|1972/10/14
|Helmond, NL <br /> Gemeenschapshuis
|
|<ref>De Volkskrant, 14-10-1972
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ABCDDD:010849297:mpeg21:p019</ref>
|-
|-
|1972/12/??
|1972/12/??
Line 618: Line 625:
|<ref name=":50" />
|<ref name=":50" />
|-
|-
|[[1973/06/29]]
|1973/06/29
|Hamburg, DE <br />Fabrik
|Den Haag, NL <br /> Paard van Troje
|40:06 <br /> Cosmic Egg "[https://cosmicegg1.bandcamp.com/album/riding Riding]"<br />Official Bandcamp "[https://embryoband.bandcamp.com/album/embryo-feat-mal-waldron-charlie-mariano-29061973-live-in-hamburg 29.06.1973 Live in Hamburg]"
|
|
|<ref>De tijd : dagblad voor Nederland, 29-06-1973
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:011236172:mpeg21:p008</ref>
|-
|-
|[[1973/08/21-25]]
|1973/07/21
|Laren, NL<br />(Internationaal Jazzfestival)
|Amsterdam, NL <br /> Paradiso
|
|
|
|<ref>Nieuwsblad van het Noorden, 13-07-1973
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:011016669:mpeg21:p030</ref>
|-
|-
|[[1973/08/24]]
|[[1973/08/24]]
Line 2,430: Line 2,441:
|München, DE <br /> Theaterfabrik
|München, DE <br /> Theaterfabrik
|
|
|
|<ref>Süddeutsche Zeitung, 27.04.1984
 
https://embryoworld.info/embryo-jazz-krautrock-weltmusik/immer-exotisch-embryos-spontankultur-oeffnet-neue-welten-und-knuepft-kontakte/</ref>
|-
|-
|1984/04/29
|1984/04/29