List of Embryo concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 528: | Line 528: | ||
| | | | ||
|<ref>https://forum.rollingstone.de/foren/topic/mein-allererstes-richtiges-konzert/page/23/</ref> | |<ref>https://forum.rollingstone.de/foren/topic/mein-allererstes-richtiges-konzert/page/23/</ref> | ||
|- | |||
|1972/10/14 | |||
|Helmond, NL <br /> Gemeenschapshuis | |||
| | |||
|<ref>De Volkskrant, 14-10-1972 | |||
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ABCDDD:010849297:mpeg21:p019</ref> | |||
|- | |- | ||
|1972/12/?? | |1972/12/?? | ||
| Line 618: | Line 625: | ||
|<ref name=":50" /> | |<ref name=":50" /> | ||
|- | |- | ||
| | |1973/06/29 | ||
| | |Den Haag, NL <br /> Paard van Troje | ||
| | | | ||
|<ref>De tijd : dagblad voor Nederland, 29-06-1973 | |||
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:011236172:mpeg21:p008</ref> | |||
|- | |- | ||
| | |1973/07/21 | ||
| | |Amsterdam, NL <br /> Paradiso | ||
| | | | ||
|<ref>Nieuwsblad van het Noorden, 13-07-1973 | |||
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:011016669:mpeg21:p030</ref> | |||
|- | |- | ||
|[[1973/08/24]] | |[[1973/08/24]] | ||
| Line 2,430: | Line 2,441: | ||
|München, DE <br /> Theaterfabrik | |München, DE <br /> Theaterfabrik | ||
| | | | ||
| | |<ref>Süddeutsche Zeitung, 27.04.1984 | ||
https://embryoworld.info/embryo-jazz-krautrock-weltmusik/immer-exotisch-embryos-spontankultur-oeffnet-neue-welten-und-knuepft-kontakte/</ref> | |||
|- | |- | ||
|1984/04/29 | |1984/04/29 | ||