German Rock on TV: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 906: | Line 906: | ||
|Live in Studio/Portrait | |Live in Studio/Portrait | ||
| | | | ||
|- | |||
|1972/08/24 | |||
|SWF | |||
|Blick ins Land | |||
|Checkpoint Charlie | |||
|Portrait | |||
|X | |||
|- | |- | ||
|1972/09/21 | |1972/09/21 | ||