2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 555: | Line 555: | ||
|Ton Steine Scherben | |Ton Steine Scherben | ||
|Live in Concert | |Live in Concert | ||
| | |X | ||
|- | |- | ||
|1971/06/19 | |1971/06/19 | ||
Line 953: | Line 953: | ||
|Jour Fix | |Jour Fix | ||
|Franz K. | |Franz K. | ||
| | |Live in Studio | ||
| | |X | ||
|- | |- | ||
|1972/12/17 | |1972/12/17 | ||
Line 2,535: | Line 2,535: | ||
|Grenzland Bayern | |Grenzland Bayern | ||
|Athon-Re | |Athon-Re | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|1979/10/12 | |||
|BR | |||
|Szene 79 | |||
|La Düsseldorf | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 2,545: | Line 2,552: | ||
|X | |X | ||
|- | |- | ||
|1979/10/ | |1979/10/14 | ||
| | |SWF | ||
| | |Info-Show | ||
| | |Eroc | ||
| | |Playback | ||
| | |X | ||
|- | |- | ||
|1979/11 | |1979/11 |