2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ZDF Heute | |||
|1970 | |||
|1971 | |||
|1972 | |||
|1973 | |||
|1974 | |||
|1975 | |||
|1976 | |||
|1977 | |||
|1978 | |||
|1979 | |||
|- | |||
|1980 | |||
|1981 | |||
|1982 | |||
|1983 | |||
|1984 | |||
|1985 | |||
|1986 | |||
|1987 | |||
|1988 | |||
|1989 | |||
|- | |||
|1990 | |||
|1991 | |||
|1992 | |||
|1993 | |||
|1994 | |||
|1995 | |||
|1996 | |||
|1997 | |||
|1998 | |||
|1999 | |||
|} | |||
[[1984]] | |||
Vorlagen: | |||
[[Vorlage: Kalender]] | |||
[[Vorlage: Sendungsseite]] | |||
==1984== | ==1984== | ||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | ||
Line 244: | Line 306: | ||
|15||16||17||18||19||20||21 | |15||16||17||18||19||20||21 | ||
|- | |- | ||
|22|| | |22||23||24||25||26||27||28 | ||
|- | |- | ||
|29||30||31|| || || || | |29||30||31|| || || || |