2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ZDF Heute | |||
|1970 | |||
|1971 | |||
|1972 | |||
|1973 | |||
|1974 | |||
|1975 | |||
|1976 | |||
|1977 | |||
|1978 | |||
|1979 | |||
|- | |||
|1980 | |||
|1981 | |||
|1982 | |||
|1983 | |||
|1984 | |||
|1985 | |||
|1986 | |||
|1987 | |||
|1988 | |||
|1989 | |||
|- | |||
|1990 | |||
|1991 | |||
|1992 | |||
|1993 | |||
|1994 | |||
|1995 | |||
|1996 | |||
|1997 | |||
|1998 | |||
|1999 | |||
|} | |||
[[1984]] | |||
Vorlagen: | |||
[[Vorlage: Kalender]] | |||
[[Vorlage: Sendungsseite]] | |||
==1984== | ==1984== | ||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Januar | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9||10 | |||
|- | |||
|11||12||13||14||15||16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21||22||23||24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30||31 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Februar | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10 | |||
![[1984/02/11|11]] | |||
|12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+März | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8 | |||
![[1984/03/09|9]] | |||
|10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22 | |||
![[1984/03/23|23]] | |||
|24||25||26||27||28 | |||
|- | |||
|29 | |||
![[1984/03/30|30]]!![[1984/03/31|31]] | |||
| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |April | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3||4 | |||
|- | |||
|5||6||7||8||9||10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22||23||24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29||30|| || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Mai | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || || ||1||2 | |||
|- | |||
|3||4||5||6||7||8||9 | |||
|- | |||
|10||11||12||13||14||15||16 | |||
|- | |||
|17||18||19||20||21||22||23 | |||
|- | |||
|24||25||26||27||28||29||30 | |||
|- | |||
|31|| || || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juni | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| ||1||2||3||4||5||6 | |||
|- | |||
|7||8||9||10||11||12||13 | |||
|- | |||
|14||15||16||17||18||19||20 | |||
|- | |||
|21||22||23||24||25||26||27 | |||
|- | |||
|28||29||30|| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juli | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3|||4 | |||
|- | |||
|5||6||7||8||9||10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22||23||24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29||30||31|| | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |August | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || || || ||1 | |||
|- | |||
|2||3||4||5||6||7||8 | |||
|- | |||
|9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|16||17||18||19||20||21||22 | |||
|- | |||
|23||24||25||26||27||28||29 | |||
|- | |||
|30||31|| || || || || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |September | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||4||5 | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30|| || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Oktober | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9||10 | |||
|- | |||
|11||12||13||14||15||16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21||22||23||24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30||31 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |November | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|- | |||
|29||30|| || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Dezember | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||[[1984/12/04|'''4''']]||5 | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30||31|| || | |||
|} | |||
==1985== | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Januar | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9||10 | |||
|- | |||
|11||12||13||14||15||16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21||22||23||24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30||31 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Februar | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |März | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|- | |||
|29||30||31|| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |April | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3||4 | |||
|- | |||
|5||6||7||8||9||10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22||23||24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29||30|| || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Mai | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || || ||1||2 | |||
|- | |||
|3||4||5||6||7||8||9 | |||
|- | |||
|10||11||12||13||14||15||16 | |||
|- | |||
|17||18||19||20||21||22||23 | |||
|- | |||
|24||25||26||27||28||29||30 | |||
|- | |||
|31|| || || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juni | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| ||1||2||3||4||5||6 | |||
|- | |||
|7||8||9||10||11||12||13 | |||
|- | |||
|14||15||16||17||18||19||20 | |||
|- | |||
|21||22||23||24||25||26||27 | |||
|- | |||
|28||29||30|| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juli | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3|||4 | |||
|- | |||
|5||6||7||8||9||10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22||23||24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29||30||31|| | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |August | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || || || ||1 | |||
|- | |||
|2||3||4||5||6||7||8 | |||
|- | |||
|9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|16||17||18||19||20||21||22 | |||
|- | |||
|23||24||25||26||27||28||29 | |||
|- | |||
|30||31|| || || || || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |September | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||4||5 | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30|| || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Oktober | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9||10 | |||
|- | |||
|11||12||13||14||15||16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21||22||23||24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30||31 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |November | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|- | |||
|29||30|| || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Dezember | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||4||5 | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30||31|| || | |||
|} | |||
==1986== | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Januar | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9||10 | |||
|- | |||
|11||12||13||14||15||16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21||22||23||24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30||31 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Februar | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |März | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||'''23'''||24||25||26||27||28 | |||
|- | |||
|29||30||31|| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |April | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3||4 | |||
|- | |||
|5||6||7||8||9||10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22||23||24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29||30|| || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Mai | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || || ||1||2 | |||
|- | |||
|3||4||5||6||7||8||9 | |||
|- | |||
|10||11||12||13||14||15||16 | |||
|- | |||
|17||18||19||20||21||22||23 | |||
|- | |||
|24||25||26||27||28||29||30 | |||
|- | |||
|31|| || || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juni | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| ||1||2||3||4||5||6 | |||
|- | |||
|7||8||9||10||11||12||13 | |||
|- | |||
|14||15||16||17||18||19||20 | |||
|- | |||
|21||22||23||24||25||26||27 | |||
|- | |||
|28||29||30|| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juli | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3|||4 | |||
|- | |||
|5||6||7||8||9||10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22||23||24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29||30||31|| | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |August | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || || || ||1 | |||
|- | |||
|2||3||4||5||6||7||8 | |||
|- | |||
|9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|16||17||18||19||20||21||22 | |||
|- | |||
|23||24||25||26||27||28||29 | |||
|- | |||
|30||31|| || || || || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |September | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||4||5 | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30|| || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Oktober | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9||10 | |||
|- | |||
|11||12||13||14||15||16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21||22||23||24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30||31 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |November | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|- | |||
|29||30|| || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Dezember | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||4||5 | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30||31|| || | |||
|} | |||
==1987== | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Januar | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9||10 | |||
|- | |||
|11||12||13||14||15||16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21||22||23||24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30||31 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Februar | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |März | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||'''23'''||24||25||26||27||28 | |||
|- | |||
|29||30||31|| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |April | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3||4 | |||
|- | |||
|5||6||7||8||9||10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22||23||24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29||30|| || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Mai | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || || ||1||2 | |||
|- | |||
|3||4||5||6||7||8||9 | |||
|- | |||
|10||11||12||13||14||15||16 | |||
|- | |||
|17||18||19||20||21||22||23 | |||
|- | |||
|24||25||26||27||28||29||30 | |||
|- | |||
|31|| || || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juni | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| ||1||2||3||4||5||6 | |||
|- | |||
|7||8||9||10||11||12||13 | |||
|- | |||
|14||15||16||17||18||19||20 | |||
|- | |||
|21||22||23||24||25||26||27 | |||
|- | |||
|28||29||30|| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juli | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3|||4 | |||
|- | |||
|5||6||7||8||9||10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22||23||24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29||30||31|| | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |August | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || || || ||1 | |||
|- | |||
|2||3||4||5||6||7||8 | |||
|- | |||
|9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|16||17||18||19||20||21||22 | |||
|- | |||
|23||24||25||26||27||28||29 | |||
|- | |||
|30||31|| || || || || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |September | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||4||5 | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30|| || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Oktober | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9||10 | |||
|- | |||
|11||12||13||14||15||16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21||22||23||24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30||31 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |November | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|- | |||
|29||30|| || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Dezember | |||
! style="width: 1.5em" |Mo|| style="width: 1.5em" |Di|| style="width: 1.5em" |Mi|| style="width: 1.5em" |Do|| style="width: 1.5em" |Fr|| style="width: 1.5em" |Sa|| style="width: 1.5em" |So | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||4||5 | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30||31|| || | |||
|} | |||
==1988== | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | ||
|+ style="padding-bottom:1em" |Januar | |+ style="padding-bottom:1em" |Januar | ||
Line 38: | Line 900: | ||
|15||16||17||18||19||20||21 | |15||16||17||18||19||20||21 | ||
|- | |- | ||
|22||''' | |22||'''23'''||24||25||26||27||28 | ||
|- | |- | ||
|29||30||31|| || || || | |29||30||31|| || || || |