Testseite: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable | <div style="clear:left;"></div> | ||
| | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | ||
| | |+ style="padding-bottom:1em" |Januar 1984 | ||
| | ! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | || || || || || ||1 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |2||3||4||5 | ||
| | ![[1984/01/06|6]] | ||
| | |7||8 | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |9||10||11||12||13||14||15 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |16 | ||
| | ![[1984/01/17|17]] | ||
| | |18||19||20||21||22 | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |23||24||25||26||27||28 | ||
![[1984/01/29|29]] | |||
|- | |||
|30||31|| || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Februar 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || ||1||2 | |||
![[1984/02/03|3]] | |||
|4||5 | |||
|- | |||
|6|||7||8||9||10 | |||
![[1984/02/11|11]] | |||
![[1984/02/12|12]] | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29|| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |März 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3 | |||
![[1984/03/04|4]] | |||
|- | |||
|5||6||7||8 | |||
![[1984/03/09|9]] | |||
|10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22 | |||
![[1984/03/23|23]] | |||
|24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29 | |||
![[1984/03/30|30]]!![[1984/03/31|31]] | |||
| | | | ||
| | |} | ||
| | |||
| | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | ||
|+ style="padding-bottom:1em" |April 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || || || || ||1 | |||
|- | |||
|2||3||4||5||6||7||8 | |||
|- | |||
|9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|16||17||18||19||20||21||22 | |||
|- | |||
![[1984/04/23|23]] | |||
|24||25 | |||
![[1984/04/26|26]] | |||
|27 | |||
![[1984/04/28|28]] | |||
|29 | |||
|- | |||
![[1984/04/30|30]] | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Mai 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| ||1||2||3||4||5 | |||
![[1984/05/06|6]] | |||
|- | |||
|7||8||9||10||11||12||13 | |||
|- | |||
|14||15||16||17||18||19||20 | |||
|- | |||
|21||22||23||24||25||26||27 | |||
|- | |||
|28||29||30||31|| || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juni 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9 | |||
![[1984/06/10|10]] | |||
|- | |||
|11 | |||
![[1984/06/12|12]] | |||
|13||14 | |||
![[1984/06/15|15]] | |||
|16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21 | |||
![[1984/06/22|22]] | |||
![[1984/06/23|23]] | |||
|24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30|| | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juli 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || || || || ||1 | |||
|- | |||
|2||3||4||5 | |||
![[1984/07/06|6]] | |||
![[1984/07/07|7]] | |||
|8 | |||
|- | |||
|9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|16||17||18||19||20||21||22 | |||
|- | |||
|23||24||25||26||27 | |||
![[1984/07/28|28]] | |||
|29 | |||
|- | |||
|30||31|| || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |August 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||4 | |||
![[1984/08/05|5]] | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30||31|| || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |September 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || || || ||1 | |||
![[1984/09/02|2]] | |||
|- | |||
|3||4||5||6||7||8||9 | |||
|- | |||
|10||11||12||13||14||15||16 | |||
|- | |||
|17||18||19||20||21 | |||
![[1984/09/22|22]] | |||
|23 | |||
|- | |||
|24||25||26||27||28 | |||
![[1984/09/29|29]] | |||
|30 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Oktober 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
|1||2 | |||
![[1984/10/03|3]] | |||
|4 | |||
![[1984/10/05|5]] | |||
|6||7 | |||
|- | |- | ||
| | |8||9||10||11||12||13||14 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |15||16||17||18 | ||
| | ![[1984/10/19|19]] | ||
| | |20||21 | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |22||23||24||25||26||27||28 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |29||30||31|| || || || | ||
| | |} | ||
| | |||
| | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | ||
| | |+ style="padding-bottom:1em" |November 1984 | ||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |- | ||
| | | || || ||1||2 | ||
| | ![[1984/11/03|3]] | ||
| | |4 | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |5||6||7||8||9||10||11 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |12||13||14||15||16||17||18 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |19||20||21||22 | ||
| | ![[1984/11/23|23]] | ||
| | |24||25 | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |26||27||28||29 | ||
| | ![[1984/11/30|30]] | ||
| | | || | ||
| | |} | ||
| | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Dezember 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |- | ||
| | | || || || || ||1||2 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |3 | ||
| | ![[1984/12/04|4]] | ||
| | |5||6||7||8||9 | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |10||11||12 | ||
| | ![[1984/12/13|13]] | ||
| | |14||15||16 | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |17||18||19||20||21||22 | ||
| | ![[1984/12/23|23]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |24||25||26||27 | ||
| | ![[1984/12/28|28]] | ||
| | |29||30 | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |31|| || || || || || | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |
Revision as of 06:59, 19 October 2020
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
31 |