2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 429: | Line 429: | ||
|Eulenspygel | |Eulenspygel | ||
|Playback | |Playback | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 514: | Line 500: | ||
|Live in Studio/Portrait | |Live in Studio/Portrait | ||
|x | |x | ||
|- | |||
|1971/04/16 | |||
|SDR | |||
|Jour Fix | |||
|Floh de Cologne, Nine Days Wonder, Hotzenplotz, Et Cetera | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1971/04/24 | |1971/04/24 | ||
Line 542: | Line 535: | ||
|Live in Studio | |Live in Studio | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1971/06/04 | |||
|SDR | |||
|Jour Fix | |||
|Ton Steine Scherben | |||
|Live in Concert | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1971/06/19 | |1971/06/19 | ||
Line 584: | Line 584: | ||
|Live in Studio | |Live in Studio | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1971/08/06 | |||
|SDR | |||
|Jour Fix | |||
|Hotzenplotz, Ton Steine Scherben | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1971/08/07 | |1971/08/07 | ||
Line 640: | Line 647: | ||
|Live in Concert | |Live in Concert | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1971/10/08 | |||
|SDR | |||
|Jour Fix | |||
|Abacus | |||
|Live in Concert | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1971/10/30 | |1971/10/30 | ||
Line 758: | Line 772: | ||
|Can | |Can | ||
|Live in Concert | |Live in Concert | ||
| | |||
|- | |||
|1972/03/10 | |||
|SDR | |||
|Jour Fix | |||
|Ton Steine Scherben | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 800: | Line 821: | ||
|Can | |Can | ||
|Live in Concert | |Live in Concert | ||
| | |||
|- | |||
|1972/05/26 | |||
|SDR | |||
|Jour Fix | |||
|Ton Steine Scherben | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 877: | Line 905: | ||
|Krokodil | |Krokodil | ||
|Playback | |Playback | ||
| | |||
|- | |||
|1972/12/08 | |||
|SDR | |||
|Jour Fix | |||
|Franz K. | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- |