2,130
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|Hammerfest | |Hammerfest | ||
|07:11 <br/> Single "Live" | |07:11 <br/> Single "Live" | ||
|- | |||
|1980/02/16 | |||
|Cyclus | |||
| | |||
|- | |||
|1980/02/18 | |||
|Johannislust Orchester | |||
| | |||
|- | |||
|1980/02/22 | |||
|Strassenjungs | |||
| | |||
|- | |||
|1980/02/23 | |||
|Dr. Aftershave | |||
| | |||
|- | |||
|1980/02/24 | |||
|Kapingbdi | |||
| | |||
|- | |||
|1980/02/29 | |||
|Zamla | |||
| | |||
|- | |||
|1980/03/01 | |||
|Shaggy Badge | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1980/08/02 | |1980/08/02 |