2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|1980/02/29 | |1980/02/29 | ||
|Zamla | |Zamla Mammaz Manna | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 78: | Line 78: | ||
|Muck Grohbian | |Muck Grohbian | ||
|28:22 <br /> Bonus on Reissue "Muckefuck" | |28:22 <br /> Bonus on Reissue "Muckefuck" | ||
|- | |||
|1981/10/?? | |||
|Embryos Dissidenten | |||
| | |||
|} | |} |