2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|Hammerfest | |Hammerfest | ||
|07:11 <br /> Single "Live" | |07:11 <br /> Single "Live" | ||
|- | |||
|1979/12/07 | |||
|Falckenstein | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1979/12/21 | |1979/12/21 | ||
Line 48: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|1980/02/29 | |1980/02/29 | ||
|Zamla | |Zamla Mammaz Manna | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 74: | Line 78: | ||
|Muck Grohbian | |Muck Grohbian | ||
|28:22 <br /> Bonus on Reissue "Muckefuck" | |28:22 <br /> Bonus on Reissue "Muckefuck" | ||
|- | |||
|1981/10/?? | |||
|Embryos Dissidenten | |||
| | |||
|} | |} |