2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|5:43 (Audio) <br />MOL "Umsonst & Draussen - Vlotho 77"<br />Sireena "Aufbrüche!" | |5:43 (Audio) <br />MOL "Umsonst & Draussen - Vlotho 77"<br />Sireena "Aufbrüche!" | ||
4:13 (Video) <br />Unreleased | 4:13 (Video) <br />Unreleased | ||
|- | |||
|1977/08/06 | |||
|Kassel, DE | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/12 | |||
|Amsterdam, NL | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/14 | |||
|Bremen, DE | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/26 | |||
|Bremerhaven, DE | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/27 | |||
|Nienburg, DE | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/28 | |||
|Bünde, DE | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[[1977/07/08-10|1977/07/09]] | |[[1977/07/08-10|1977/07/09]] |