2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
|1970/??/?? | |1970/??/?? | ||
| | |Würzuburg, DE <br />OFF | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 39: | Line 39: | ||
|[[1970/08/29]] | |[[1970/08/29]] | ||
|Heidelberg, DE<br /> Thingstätte (Open Air Festival) | |Heidelberg, DE<br /> Thingstätte (Open Air Festival) | ||
| | |||
|- | |||
|[[1971/12/04]] | |||
|Karlsruhe, DE<br /> Stadthalle (with Ton Steine Scherben) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 501: | Line 505: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|1976/12/?? | |||
|Karlsruhe, DE<br /> | |Karlsruhe, DE <br />(with Ton Steine Scherben) | ||
| | | | ||
|- | |- |