2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
|1972/09/?? | |1972/09/?? | ||
|Hamm (Westf.), DE | |Hamm (Westf.), DE | ||
|Broadcast: HR-TV | |Broadcast: HR-TV | ||
|- | |- | ||
|1972/12/19 | |1972/12/19 | ||
|Karlsruhe, DE <br />Jugendheim | |Karlsruhe, DE <br />Jugendheim | ||
| | |||
|- | |||
|[[1978/07/15]] | |||
|Friedberg (Hessen), DE<br />(3. Friedberger Burgfest) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 113: | Line 117: | ||
|1981/04/25-26 | |1981/04/25-26 | ||
|Hamburg, DE <br />Markthalle (Abart 81) | |Hamburg, DE <br />Markthalle (Abart 81) | ||
| | |||
|- | |||
|1982/05/03 | |||
|Innsbruck, AT<br />KOMM (Maifestival 82) | |||
| | | | ||
|- | |- |