2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|1981/10/02 | |1981/10/02 | ||
|Salzburg, AT<br />(Mad(e) in Salzburg) | |Salzburg, AT<br />(Mad(e) in Salzburg) | ||
|- | |||
|1981/12/18 | |||
|Innsbruck, AT <br />KOMM | |||
|- | |- | ||
|[[1982/03/27]] | |[[1982/03/27]] |