2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 801: | Line 801: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|1972/03/13 | |||
|SRF | |||
|Antenne | |||
|Ihre Kinder | |||
|Playback | |||
|X | |||
|- | |- | ||
|1972/03/25 | |1972/03/25 | ||
Line 1,766: | Line 1,773: | ||
|Can | |Can | ||
|Playback | |Playback | ||
| | |||
|- | |||
|1976/09/01 | |||
|SRF | |||
|Showkasten | |||
|Rumpelstilz | |||
|Live in Studio | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 1,920: | Line 1,934: | ||
|Tenderness | |Tenderness | ||
|Live in Studio/Portrait | |Live in Studio/Portrait | ||
| | |||
|- | |||
|1977/04/12 | |||
|SRF | |||
|Karussell | |||
|Rumpelstilz | |||
|Live in Studio | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 1,934: | Line 1,955: | ||
|Scorpions | |Scorpions | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
|1977/05/09 | |||
|SRF | |||
|Musik und Gäste | |||
|Rumpelstilz | |||
|Playback | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 1,977: | Line 2,005: | ||
|Playback | |Playback | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1977/09/19 | |||
|SRF | |||
|Musik und Gäste | |||
|Rumpelstilz | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1977/10/01 | |1977/10/01 | ||
Line 2,089: | Line 2,124: | ||
|Interview | |Interview | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1978/03/10 | |||
|SRF | |||
|Plattform | |||
|Circus | |||
|Live in Concert | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1978/03/11 | |1978/03/11 | ||
Line 2,187: | Line 2,229: | ||
|Playback | |Playback | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1978/10/04 | |||
|SRF | |||
|Plattform | |||
|Rumpelstilz | |||
|Live in Concert | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1978/10/14 | |1978/10/14 |