2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 87: | Line 87: | ||
|Live in Studio | |Live in Studio | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1967/11/27 | |||
|SRF | |||
|Antenne | |||
|The Shiver | |||
|Live in Concert | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1967/12/11 | |1967/12/11 | ||
Line 1,060: | Line 1,067: | ||
|Live in Concert | |Live in Concert | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1973/04/28 | |||
|SRF | |||
|Bitte Ausschalten | |||
|Krokodil | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1973/05/04 | |1973/05/04 |