2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 251: | Line 251: | ||
|- | |- | ||
|1970 | |1970 | ||
| | |WDR | ||
| | |Hierzulande-Heutzutage | ||
| | |Jeronimo | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|1970/01/13 | |1970/01/13 | ||
Line 270: | Line 270: | ||
|Live in Concert | |Live in Concert | ||
| | | | ||
|- | |||
|1970/02/02 | |||
|SR | |||
|Temperamente - Hallo Twen | |||
|Joy Unlimited, Jeronimo | |||
|Live in Concert | |||
|X | |||
|- | |- | ||
|1970/02/21 | |1970/02/21 |