2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|Joy & the Hit Kids | |Joy & the Hit Kids | ||
|Live in Studio | |Live in Studio | ||
| | |||
|- | |||
|1967/04/29 | |||
|SWF | |||
|Talentschuppen | |||
|Joy & the Hit Kids | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|1967/04/20 | |||
|ZDF | |||
|Die Drehscheibe | |||
|Joy & the Hit Kids | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 57: | Line 71: | ||
|SWF | |SWF | ||
|Wenn der weiße Flieder wieder blüht | |Wenn der weiße Flieder wieder blüht | ||
|Joy & the Hit Kids | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|1967/07/14 | |||
|ZDF | |||
|Die Drehscheibe | |||
|Joy & the Hit Kids | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|1967/11/18 | |||
|SWF | |||
|Talentschuppen | |||
|Joy & the Hit Kids | |Joy & the Hit Kids | ||
| | | | ||
Line 85: | Line 113: | ||
|SWF | |SWF | ||
|Wenn der weiße Flieder wieder blüht | |Wenn der weiße Flieder wieder blüht | ||
|Joy & the Hit Kids | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|1968/06/20 | |||
|ZDF | |||
|Die Drehscheibe | |||
|Joy & the Hit Kids | |Joy & the Hit Kids | ||
| | | | ||
Line 92: | Line 127: | ||
|WDR | |WDR | ||
|Swing in | |Swing in | ||
|Joy & the Hit Kids | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|1968/11/30 | |||
|SWF | |||
|Talentschuppen | |||
|Joy & the Hit Kids | |Joy & the Hit Kids | ||
| | | | ||
Line 109: | Line 151: | ||
|Live in Studio | |Live in Studio | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1969/03/05 | |||
|SWF | |||
|Talentschuppen | |||
|Joy & the Hit Kids | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1969/03/31 | |1969/03/31 | ||
Line 123: | Line 172: | ||
|Playback | |Playback | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|1969/08/09 | |||
|SWF | |||
|Talentschuppen | |||
|Joy & the Hit Kids | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1969/11/22 | |1969/11/22 | ||
Line 243: | Line 299: | ||
|X | |X | ||
|- | |- | ||
| | |1970/10/14 | ||
|ZDF | |||
|Die Drehscheibe | |||
|Joy Unlimited | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|1970/10/17 | |||
|ZDF | |||
|Achtung, Probe! | |||
|Joy Unlimited | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|1970/10/24 | |||
|Radiobremen | |Radiobremen | ||
|Beatclub | |Beatclub |