2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|1970 | |1970 | ||
| | |Opal | ||
| | | | ||
|Opal | |Opal | ||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|1970 | |1970 | ||
| | |End Of Soul | ||
| | | | ||
|Opal | |Opal | ||
Line 67: | Line 67: | ||
|1971 | |1971 | ||
|Tausendfüßler | |Tausendfüßler | ||
| | | | ||
|Embryo's Rache | |Embryo's Rache | ||
|- | |- | ||
Line 94: | Line 94: | ||
|Change | |Change | ||
|Embryo's Rache | |Embryo's Rache | ||
|- | |||
|1971 | |||
|1000 Feet | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1971 | |1971 | ||
Line 167: | Line 172: | ||
|1972 | |1972 | ||
|No Place To Go | |No Place To Go | ||
|Space To No Place To Go | |Space To No Place To Go | ||
|We Keep On | |We Keep On | ||
|- | |- | ||
Line 192: | Line 197: | ||
|1972 | |1972 | ||
|[[Don't Come Tomorrow]] | |[[Don't Come Tomorrow]] | ||
| | | | ||
|We Keep On | |We Keep On | ||
|- | |- | ||
Line 211: | Line 216: | ||
|- | |- | ||
|1972 | |1972 | ||
| | |Back From Africa | ||
|Pygmäen Überall<br /> Back | |Pygmäen Überall<br /> Back To Africa | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 227: | Line 232: | ||
|1974 | |1974 | ||
|[[Music Of Today]] | |[[Music Of Today]] | ||
| | | | ||
|Surfin' | |Surfin' | ||
|- | |- | ||
Line 237: | Line 242: | ||
|1974 | |1974 | ||
|Surfin' | |Surfin' | ||
| | | | ||
|Surfin' | |Surfin' | ||
|- | |- | ||
Line 252: | Line 257: | ||
|1974 | |1974 | ||
|[[Side Track]] | |[[Side Track]] | ||
|Sidetrack | |Sidetrack | ||
Singing | |||
|Surfin' | |Surfin' | ||
|- | |||
|1974 | |||
|Dawai, Dawai | |||
|Make It, Break It | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1975 | |1975 | ||
Line 351: | Line 362: | ||
|- | |- | ||
|1977 | |1977 | ||
| | |Break Into Pieces | ||
| | | | ||
|Apo-Calypso | |Apo-Calypso | ||
Line 376: | Line 387: | ||
|- | |- | ||
|1977 | |1977 | ||
|[[ | |[[Amnesty Total]]<br /> (Part Two) | ||
|Double Time<br />Try To Do<br />Calcutta Streets | |Double Time<br />Try To Do<br />Calcutta Streets | ||
|Apo-Calypso | |Apo-Calypso | ||
Line 443: | Line 454: | ||
|Cello, Cello | |Cello, Cello | ||
| | | | ||
|Embryo's Reise | |Embryo's Reise | ||
|- | |- | ||
|1979 | |1979 | ||
Line 464: | Line 475: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} |