2,130
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|1971 | |1971 | ||
|SWF | |SWF | ||
|- | |||
| | |||
|Nine Days Wonder | |||
|? | |||
|1971 | |||
|SDR | |||
|- | |||
| | |||
|Hotzenplotz | |||
|? | |||
|1971 | |||
|SDR | |||
|- | |||
| | |||
|Birth Control | |||
|Stop Little Lady | |||
|1971 | |||
|SFB | |||
|- | |||
| | |||
|Emergency | |||
|? | |||
|1971 | |||
|SFB | |||
|- | |||
| | |||
|Abacus | |||
|? | |||
|1971 | |||
|SDR | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 54: | Line 84: | ||
|La Folie D'Espagne | |La Folie D'Espagne | ||
|1970 | |1970 | ||
|SWF | |||
|- | |||
| | |||
|Franz K. | |||
|? | |||
|1972 | |||
|SWF | |SWF | ||
|- | |- | ||
Line 60: | Line 96: | ||
|Hans im Glück | |Hans im Glück | ||
|1971 | |1971 | ||
|SWF | |||
|- | |||
| | |||
|Erna Schmidt | |||
|Erna Schmidt | |||
|1972 | |||
|NDR | |||
|- | |||
| | |||
|Franz K. | |||
|Mitbestimmung | |||
|1972 | |||
|SWF | |SWF | ||
|- | |- |