Bahnreise Oktober 2025: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 96: | Line 96: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|10:59 Zürich HB | |||
[https://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=SBB&kategorie=EC&cislo=8&nazev=&rok=2025 '''EC''' ''8'' -> Hamburg] | |||
14:10 Karlsruhe Hbf | |||
|SBB/DB | |||
|Lokbespannt | |||
| | |||
| | |||
|Speisewagen (Elvetino) | |||
|} | |} | ||