Fernsehaufnahmen: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
!Notiz | !Notiz | ||
!Digitalisiert | !Digitalisiert | ||
|- | |||
|1981/11/28 | |||
|ARD/ZDF | |||
|Heute, Ansage | |||
|Casablanca | |||
| | |||
|LD | |||
|002 | |||
|TDK SA E-180 | |||
| | |||
|M 22.08.2025 | |||
|- | |- | ||
|1981/08/07 | |1981/08/07 | ||