Bahnreise Juli/August 2025: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 6: Line 6:
!Ticket
!Ticket
!Verpflegung
!Verpflegung
|-
|18:05 Karlsruhe Hbf
[https://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=DB&kategorie=ICE&cislo=1069&rok=2025 '''ICE''' ''1060'' -> München]
10:56 München Hbf
|DB
|ICE 3
|
|X
<small>(Nur Reservierung)</small>
|Speisewagen (DB Fernverkehr)
|-
| colspan="6" |Übernachtung München
|-
|-
! colspan="6" |26.07.2025
! colspan="6" |26.07.2025