List of Munju concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|1978/07/05 | |||
|Oslip, AT <br /> Cselley-Mühle | |||
| | |||
|<ref>Burgenländische Freiheit, 05.07.1978 | |||
https://anno.onb.ac.at/cgi-content/anno?aid=blf&datum=19780705&seite=36</ref> | |||
|- | |- | ||
|1978/08/31 | |1978/08/31 | ||