List of Checkpoint Charlie concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 97: | Line 97: | ||
|1980/01/20 | |1980/01/20 | ||
|Freudenstadt, DE <br />Turnhalle | |Freudenstadt, DE <br />Turnhalle | ||
| | |||
|- | |||
|1980/03/14 | |||
|Sülfeld, DE <br /> Auenland | |||
| | | | ||
|- | |- | ||