2,131
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable | <div style="clear:left;"></div> | ||
| | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | ||
| | |+ style="padding-bottom:1em" |Januar 1984 | ||
| | ! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | || || || || || ||1 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |2||3||4||5||6||7||8 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |9||10||11||12||13||14||15 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |16||17||18||19||20||21||22 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |23||24||25||26||27||28||29 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |30||31|| || || || || | ||
| | |} | ||
| | |||
| | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | ||
| | |+ style="padding-bottom:1em" |Februar 1984 | ||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |- | ||
| | | || ||1||2||3||4||5 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |6|||7||8||9||10||11||12 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |13||14||15||16||17||18||19 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |20||21||22||23||24||25||26 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |27||28||29|| || || || | ||
| | |} | ||
| | |||
| | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | ||
| | |+ style="padding-bottom:1em" |März 1984 | ||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |- | ||
| | | || || ||1||2||3||4 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |5||6||7||8||9||10||11 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |12||13||14||15||16||17||18 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |19||20||21||22||23||24||25 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |26||27||28||29||30||31|| | ||
| | |} | ||
| | |||
| | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | ||
| | |+ style="padding-bottom:1em" |April 1984 | ||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |- | ||
| | | || || || || || ||1 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |2||3||4||5||6||7||8 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |9||10||11||12||13||14||15 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |16||17||18||19||20||21||22 | ||
| | |- | ||
| | |23||24||25||26||27||28||29 | ||
| | |- | ||
| | |30|| || || || || || | ||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Mai 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| ||1||2||3||4||5||6 | |||
|- | |||
|7||8||9||10||11||12||13 | |||
|- | |||
|14||15||16||17||18||19||20 | |||
|- | |||
|21||22||23||24||25||26||27 | |||
|- | |||
|28||29||30||31|| || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juni 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || || ||1||2||3 | |||
|- | |||
|4||5||6||7||8||9||10 | |||
|- | |||
|11||12||13||14||15||16||17 | |||
|- | |||
|18||19||20||21||22||23||24 | |||
|- | |||
|25||26||27||28||29||30|| | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Juli 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || || || || ||1 | |||
|- | |||
|2||3||4||5||6||7||8 | |||
|- | |||
|9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|16||17||18||19||20||21||22 | |||
|- | |||
|23||24||25||26||27||28||29 | |||
|- | |||
|30||31|| || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |August 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || ||1||2||3||4||5 | |||
|- | |||
|6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|13||14||15||16||17||18||19 | |||
|- | |||
|20||21||22||23||24||25||26 | |||
|- | |||
|27||28||29||30||31|| || | |||
|} | |||
<div style="clear:left;"></div> | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |September 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || || || ||1||2 | |||
|- | |||
|3||4||5||6||7||8||9 | |||
|- | |||
|10||11||12||13||14||15||16 | |||
|- | |||
|17||18||19||20||21||22||23 | |||
|- | |||
|24||25||26||27||28||29||30 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Oktober 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
|1||2||3||4||5||6||7 | |||
|- | |||
|8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|15||16||17||18||19||20||21 | |||
|- | |||
|22||23||24||25||26||27||28 | |||
|- | |||
|29||30||31|| || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |November 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || ||1||2||3||4 | |||
|- | |||
|5||6||7||8||9||10||11 | |||
|- | |||
|12||13||14||15||16||17||18 | |||
|- | |||
|19||20||21||22||23||24||25 | |||
|- | |||
|26||27||28||29||30|| || | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right:3em; text-align:center" | |||
|+ style="padding-bottom:1em" |Dezember 1984 | |||
! style="width: 1.5em" |'''Mo'''|| style="width: 1.5em" |'''Di'''|| style="width: 1.5em" |'''Mi'''|| style="width: 1.5em" |'''Do'''|| style="width: 1.5em" |'''Fr'''|| style="width: 1.5em" |'''Sa'''|| style="width: 1.5em" |'''So''' | |||
|- | |||
| || || || || ||1||2 | |||
|- | |||
|3||4||5||6||7||8||9 | |||
|- | |||
|10||11||12||13||14||15||16 | |||
|- | |||
|17||18||19||20||21||22||23 | |||
|- | |||
|24||25||26||27||28||29||30 | |||
|- | |||
|31|| || || || || || | |||
|} | |} |