Fernsehaufnahmen: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 392: | Line 392: | ||
| | | | ||
|A 22.08.2024 | |A 22.08.2024 | ||
|- | |||
|1987/12/12 | |||
|ZDF | |||
| | |||
|''Der Maulwurf'' | |||
|heute, Sendeschluss | |||
|LD | |||
|069 | |||
|Hitachi E-180 | |||
| | |||
|M 01.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|1987/12/22 | |1987/12/22 | ||
| Line 502: | Line 513: | ||
| | | | ||
|A 24.08.2024 | |A 24.08.2024 | ||
|- | |||
|1989/05/05 | |||
|ARD | |||
|''Tagesschau'' | |||
|''Die Hexe und der Zauberer'' | |||
| | |||
|LD | |||
|013 | |||
|Hitachi E-180 | |||
| | |||
|M 29.08.2025 | |||
|- | |- | ||
|1989/11/04 | |1989/11/04 | ||