Bahnreise Juli/August 2025: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 235: | Line 235: | ||
|ZSSK/ČD | |ZSSK/ČD | ||
|Lokbespannt | |Lokbespannt | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="6" |Übernachtung Ostrava | |||
|- | |||
! colspan="6" |31.07.2025 | |||
|- | |||
|11:05 Ostrava hl.n. | |||
[https://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=%C3%96BB&kategorie=%C3%96BB:EC&cislo=%C3%96BB:106:Porta%20Moravica|%C4%8CD:106:Porta%20Moravica|PKPIC:106/43002/43003:Porta%20Moravica&rok=2025 '''EC''' ''106 Porta Moravica'' -> Przemyśl] | |||
14:17 Krakow Gł. | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||