List of Missus Beastly concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
|1970/07/?? | |1970/07/?? | ||
|Münster, DE | |Münster (Westfalen), DE | ||
| | | | ||
|<ref name=":0" /> | |<ref name=":0" /> | ||
| Line 313: | Line 313: | ||
|Broadcast: NDR | |Broadcast: NDR | ||
| | | | ||
|- | |||
|1975/05/07 | |||
|Münster (Westfalen), DE <br /> Apollo-Kino | |||
| | |||
|<ref>Borkener Zeitung, 07.05.1975 | |||
https://archiv.borkenerzeitung.de/ausgaben/1975/5/7?seite=11</ref> | |||
|- | |- | ||
|1975/06/28 | |1975/06/28 | ||