List of Embryo concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 399: | Line 399: | ||
| | | | ||
|<ref>Weser Kurier, 11.12.1971</ref> | |<ref>Weser Kurier, 11.12.1971</ref> | ||
|- | |||
|1971/12/18 | |||
|Rheine, DE <br /> Aula des Kopernikus-Gymnasiums | |||
| | |||
|<ref>Münsterländische Volkszeitung, 30.11.1971 | |||
https://archiv.mv-online.de/ausgabe/?aid=13285&page=12</ref><ref>Münsterländische Volkszeitung, 10.12.1971 | |||
https://archiv.mv-online.de/ausgabe/?aid=4539&page=9</ref> | |||
|- | |- | ||
|1971/12/?? | |1971/12/?? | ||
| Line 1,091: | Line 1,100: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|1976/06/24 | |||
|Münster, DE <br /> Apollotheater | |||
| | |||
|<ref>Münsterländische Volkszeitung, 26.06.1976 | |||
https://archiv.mv-online.de/ausgabe/?aid=11418&page=20</ref> | |||
|- | |- | ||
|[[1976/06/26]] | |[[1976/06/26]] | ||