List of Munju concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 223: | Line 223: | ||
| | | | ||
|<ref>https://www.facebook.com/share/p/anbXLMniEETmfJAF/</ref> | |<ref>https://www.facebook.com/share/p/anbXLMniEETmfJAF/</ref> | ||
|- | |||
|1981/06/13 | |||
|Schüttorf, DE <br /> Vechtewiese (Open-Air-Festival) | |||
| | |||
|<ref>Münsterländische Volkszeitung, 05.06.1981 | |||
https://archiv.mv-online.de/ausgabe/?aid=1973&page=10</ref><ref>Münsterländische Volkszeitung, 16.06.1981 | |||
https://archiv.mv-online.de/ausgabe/?aid=7099&page=9</ref> | |||
|- | |- | ||
|1982/03/24 | |1982/03/24 | ||