List of Munju concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| | | | ||
|<ref name=":0" /> | |<ref name=":0" /> | ||
|- | |||
|1977/03/13 | |||
|Oslip, AT <br /> Cselley-Mühle | |||
| | |||
|<ref>Burgenländische Freiheit, 09.03.1977 | |||
https://anno.onb.ac.at/cgi-content/anno?aid=blf&datum=19770309&seite=32</ref> | |||
|- | |- | ||
|1977/11/02 | |1977/11/02 | ||