Fernsehaufnahmen: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
|Telefunken E-180 | |Telefunken E-180 | ||
|[https://youtu.be/fSqvG-3gOcY YT] | |[https://youtu.be/fSqvG-3gOcY YT] | ||
|A 17.08.2024 | |A 17.08.2024 | ||
|- | |- | ||
| Line 63: | Line 52: | ||
|[https://youtu.be/1ElrpySMemQ YT] | |[https://youtu.be/1ElrpySMemQ YT] | ||
|A 15.08.2024 | |A 15.08.2024 | ||
|- | |||
|1982/12/29 | |||
|ARD | |||
|''Tagesthemen'', Ansage | |||
|Ich kämpfe um dich | |||
|Tagesschau, Sendeschluss | |||
|M. N. | |||
|068 | |||
|SilverSound E-180 | |||
| | |||
|A 17.08.2024 | |||
|- | |- | ||
|1983/01/02 | |1983/01/02 | ||