List of Missus Beastly concerts: Difference between revisions

mNo edit summary
mNo edit summary
Line 8: Line 8:
|'''Location'''
|'''Location'''
|'''Recording'''
|'''Recording'''
|-
|1969/??/??
|Herford, DE  <br /> Fla Fla
|
|-
|-
|1970/03/29
|1970/03/29
Line 19: Line 23:
|1970/??/??
|1970/??/??
|Schrecksbach, DE  <br />(Festival)
|Schrecksbach, DE  <br />(Festival)
|
|-
|1970/??/??
|Würzburg, DE  <br />OFF
|
|
|-
|-
Line 493: Line 501:
|
|
|-
|-
|1976/12/??
|[[1971/12/04|1976/12/04]]
|Karlsruhe, DE <br />(with Ton Steine Scherben)
|Karlsruhe, DE<br /> Stadthalle (with Ton Steine Scherben)
|
|
|-
|-
Line 547: Line 555:
|1977/04/28
|1977/04/28
|Mainz, DE <br />(April-Festival)
|Mainz, DE <br />(April-Festival)
|
|-
|[[1977/06/29]]
|Marburg, DE
Freilichtbühne (April-Festival)
|
|
|-
|-