List of Real Ax Band concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|1977/03/13 | |1977/03/13 | ||
|Hildesheim, DE <br />Be Bop | |Hildesheim, DE <br />Be Bop | ||
| | |||
|- | |||
|[[1977/03/26]] | |||
|Herford, DE <br />Skala (with Embryo) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 20: | Line 24: | ||
|5:43 (Audio) <br />MOL "Umsonst & Draussen - Vlotho 77"<br />Sireena "Aufbrüche!" | |5:43 (Audio) <br />MOL "Umsonst & Draussen - Vlotho 77"<br />Sireena "Aufbrüche!" | ||
4:13 (Video) <br />Unreleased | 4:13 (Video) <br />Unreleased | ||
|- | |||
|1977/08/06 | |||
|Kassel, DE | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/12 | |||
|Amsterdam, NL | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/14 | |||
|Bremen, DE | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/26 | |||
|Bremerhaven, DE | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/27 | |||
|Nienburg, DE | |||
| | |||
|- | |||
|1977/08/28 | |||
|Bünde, DE | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[[1977/07/08-10|1977/07/09]] | |[[1977/07/08-10|1977/07/09]] | ||