List of Checkpoint Charlie concerts: Difference between revisions

mNo edit summary
mNo edit summary
Line 52: Line 52:
|-
|-
|[[1978/07/15]]
|[[1978/07/15]]
|Friedberg (Hessen), DE<br/>(3. Friedberger Burgfest)
|Friedberg (Hessen), DE<br />(3. Friedberger Burgfest)
|
|
|-
|-
Line 97: Line 97:
|1980/01/20
|1980/01/20
|Freudenstadt, DE <br />Turnhalle
|Freudenstadt, DE <br />Turnhalle
|
|-
|1980/03/14
|Sülfeld, DE <br /> Auenland
|
|
|-
|-
Line 117: Line 121:
|1981/04/25-26
|1981/04/25-26
|Hamburg, DE <br />Markthalle (Abart 81)
|Hamburg, DE <br />Markthalle (Abart 81)
|
|-
|1982/05/03
|Innsbruck, AT<br />KOMM (Maifestival 82)
|
|
|-
|-