List of Moira concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| | | | ||
|<ref name=":0" /> | |<ref name=":0" /> | ||
|- | |||
|1978/05/13 | |||
|Bremen, DE<br /> Römer | |||
| | |||
|<ref>Weser Kurier, 12.05.1978</ref> | |||
|- | |- | ||
|1978/05/20 | |1978/05/20 | ||