Fernsehaufnahmen: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 436: | Line 436: | ||
| | | | ||
|M 15.09.2024 | |M 15.09.2024 | ||
|- | |||
|1986/10/15 | |||
|ZDF | |||
|''Treffpunkt: Kinderkrankenhaus Norderney'', Ansage | |||
|San Francisco | |||
|Heute, Sendeschluss | |||
|LD | |||
|047 | |||
|TDK EHG E-120 | |||
| | |||
|M 02.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|1986/12/29 | |1986/12/29 | ||