Bahnreise Oktober 2025: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 67: Line 67:
[https://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=H%C5%BDPP&kategorie=P&cislo=4604&rok=2025 '''P''' ''4606'' -> Rijeka]
[https://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=H%C5%BDPP&kategorie=P&cislo=4604&rok=2025 '''P''' ''4606'' -> Rijeka]


18:07 Rijeka
18:02 Sušak Pećine
|HŽPP
|HŽPP
|Lokbespannt
|Lokbespannt
Line 77: Line 77:
|-
|-
! colspan="6" |10.10.2025
! colspan="6" |10.10.2025
|-
|08:26 Sušak Pećine
[https://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=H%C5%BDPP&kategorie=P&cislo=4602&rok=2025 '''P''' ''4602'' -> Rijeka]
08:30 Rijeka
|HŽPP
|Lokbespannt
|
|Interrail
|
|-
|-
|11:50 Rijeka
|11:50 Rijeka