Bahnreise Oktober 2025: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 34: Line 34:
|Interrail
|Interrail
|Speisewagen (Utasellátó)  
|Speisewagen (Utasellátó)  
|-
| colspan="6" |Übernachtung Budapest
|-
|-
! colspan="6" |08.10.2025
! colspan="6" |08.10.2025
Line 47: Line 49:
|
|
|
|
|-
| colspan="6" |Übernachtung Zagreb
|-
|-
! colspan="6" |09.10.2025
! colspan="6" |09.10.2025
Line 69: Line 73:
|
|
|
|
|-
| colspan="6" |Übernachtung Rijeka
|-
|-
! colspan="6" |10.10.2025
! colspan="6" |10.10.2025