List of Munju concerts: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 144: | Line 144: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|1980/02/09 | |||
|Berlin, DE <br />UFA-Fabrik (with Rozz) | |||
| | |||
|<ref>https://rozz-berlin.de/index.php/rozz-long-history/in-1980</ref> | |||
|- | |- | ||
|1980/02/10 | |1980/02/10 | ||