List of Munju concerts: Difference between revisions

mNo edit summary
mNo edit summary
Line 8: Line 8:
|'''Location'''
|'''Location'''
|'''Recording'''
|'''Recording'''
|'''Source'''
|-
|-
|1977/11/02
|1977/11/02
|Erlangen, DE <br />Pupille
|Erlangen, DE <br />Pupille
|
|
|
|-
|-
|1977/11/18
|1977/11/18
|Offenbach, DE <br />Fabrik
|Offenbach, DE <br />Fabrik
|
|
|
|-
|-
|1977/11/24
|1977/11/24
|Bielefeld, DE <br />Badewanne
|Bielefeld, DE <br />Badewanne
|
|
|
|-
|-
|1977/11/25
|1977/11/25
|Bremen, DE <br />Römer
|Bremen, DE <br />Römer
|
|
|
|-
|-
|1977/11/26
|1977/11/26
|Bochum, DE <br />Jugendzentrum
|Bochum, DE <br />Jugendzentrum
|
|
|
|-
|-
|1977/11/27
|1977/11/27
|Göttingen, DE <br />Theaterkeller
|Göttingen, DE <br />Theaterkeller
|
|
|
|-
|-
|1978/08/31
|1978/08/31
|Braunschweig, DE
|Braunschweig, DE
|
|
|
|-
|-
|1978/09/01
|1978/09/01
|Braunschweig, DE
|Braunschweig, DE
|
|
|
|-
|-
|1978/09/08
|1978/09/08
|Wertheim, DE
|Wertheim, DE
|
|
|
|-
|-
|1978/09/09
|1978/09/09
|Öhringen, DE
|Öhringen, DE
|
|
|
|-
|-
|1978/09/15
|1978/09/15
|Kiefersfelden, DE
|Kiefersfelden, DE
|
|
|
|-
|-
|1978/09/17
|1978/09/17
|München, DE <br />Theatron
|München, DE <br />Theatron
|
|
|
|-
|-
|1978/08/21
|1978/08/21
|Recklinghausen, DE <br />Schlanda
|Recklinghausen, DE <br />Schlanda
|
|
|
|-
|-
|1978/08/22
|1978/08/22
|Remscheid, DE <br />(Festival)
|Remscheid, DE <br />(Festival)
|
|
|
|-
|-
|1978/08/23
|1978/08/23
|Lübeck, DE <br />Flubdup
|Lübeck, DE <br />Flubdup
|
|
|
|-
|-
|1978/12/02
|1978/12/02
|Husby, DE <br />Bluntschli
|Husby, DE <br />Bluntschli
|
|
|
|-
|-
|1978/12/08
|1978/12/08
|Kneiting, DE  
|Kneiting, DE  
|
|
|
|-
|-
|1978/12/09
|1978/12/09
|Würzburg, DE <br />Falkenhof
|Würzburg, DE <br />Falkenhof
|
|
|
|-
|-
|1978/12/10
|1978/12/10
|Burgbernheim, DE  
|Burgbernheim, DE  
|
|
|
|-
|-
|1978/12/16
|1978/12/16
|Schwindkirchen, DE  
|Schwindkirchen, DE  
|
|
|
|-
|-
|1978/12/19
|1978/12/19
|Darmstadt, DE
|Darmstadt, DE
|
|
|
|-
|-
|1980/02/01
|1980/02/01
|Würzburg, DE <br />Omnibus
|Würzburg, DE <br />Omnibus
|
|
|
|-
|-
|1980/02/02
|1980/02/02
|Waldfenster, DE  
|Waldfenster, DE  
|
|
|
|-
|-
|1980/02/08
|1980/02/08
|Holtlingen, DE
|Holtlingen, DE
|
|
|
|-
|-
|1980/02/09
|1980/02/09
|Berlin, DE <br />UFA-Gelände
|Berlin, DE <br />UFA-Gelände
|
|
|
|-
|-
|1980/02/10
|1980/02/10
|Berlin, DE <br />Quasimodo
|Berlin, DE <br />Quasimodo
|
|
|
|-
|-
|1980/02/21
|1980/02/21
|Bremen, DE <br />Aladin
|Bremen, DE <br />Aladin
|
|
|
|-
|-
|1980/02/22
|1980/02/22
|Sulingen, DE
|Sulingen, DE
|
|
|
|-
|-
|1980/02/23
|1980/02/23
|Lutterbeck, DE
|Lutterbeck, DE
|
|
|
|-
|-
|1980/02/27
|1980/02/27
|Stuttgart, DE
|Stuttgart, DE
|
|
|
|-
|-
|1980/02/28
|1980/02/28
|Würzburg, DE
|Würzburg, DE
|
|
|
|-
|-
Line 136: Line 168:
|Trier, DE
|Trier, DE
|
|
|
|-
|1982/03/28
|Sülfeld, DE <br />Auenland
|
|<ref>https://www.facebook.com/share/p/sKEvEnbqb8bujxFC/</ref>
|}
|}