German Rock on TV: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 443: | Line 443: | ||
|Can | |Can | ||
|Portrait | |Portrait | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 682: | Line 675: | ||
|Theatre | |Theatre | ||
| | | | ||
|- | |||
|1971/10/29 | |||
|SDR | |||
|Abendschau Baden-Württemberg | |||
|Eulenspygel | |||
|Playback | |||
|X | |||
|- | |- | ||
|1971/10/30 | |1971/10/30 | ||
| Line 926: | Line 926: | ||
|Eulenspygel, Volks-Musik | |Eulenspygel, Volks-Musik | ||
|Live in Studio | |Live in Studio | ||
| | |X | ||
|- | |- | ||
|1972/10/29 | |1972/10/29 | ||