German Rock on TV: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 801: | Line 801: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|1972/03/13 | |||
|SRF | |||
|Antenne | |||
|Ihre Kinder | |||
|Playback | |||
|X | |||
|- | |- | ||
|1972/03/25 | |1972/03/25 | ||
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 801: | Line 801: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|1972/03/13 | |||
|SRF | |||
|Antenne | |||
|Ihre Kinder | |||
|Playback | |||
|X | |||
|- | |- | ||
|1972/03/25 | |1972/03/25 | ||