German Rock on TV: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 123: | Line 123: | ||
| | | | ||
|L | |L | ||
|- | |||
|1969/12/05 | |||
|SRF | |||
|Beat-Sendung | |||
|Joy Unlimited | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1969/12/13 | |1969/12/13 | ||
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 123: | Line 123: | ||
| | | | ||
|L | |L | ||
|- | |||
|1969/12/05 | |||
|SRF | |||
|Beat-Sendung | |||
|Joy Unlimited | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|1969/12/13 | |1969/12/13 | ||